Projekto aprašymas

Projekto aprašymas

Beržės dauba

Dacijonai visada buvo tarpinė stotelė tarp Tauragės ir Meižės bei Juodežerio poilseviečių, todėl siekiame, kad šioje stotelėje žmonės galėtų atsigaivinti vandeniu, prisiveržti atlaisvėjusius ratus, prisipūsti padangas, pasislėpti nuo lietaus, pasikrauti kelionei į bet kurią pusę, ar tai važiuojant ilsėtis, ar sportuojant, ar vykstant namo.
Projekto vieta
Paplentės g. 2A, Dacijonų kaimas
Projekto vertė
56 000 Eur

Beržės dauba

Paskelbtas nugalėtoju
Projekto derinimas
Vyksta pirkimo procedūros
Atliekami įrengimo darbai
Užbaigtas
Projekto tikslas

Atnaujinus pėsčiųjų ir dviračių taką nuo Tauragės iki Dacijonų kaimo, padidėjo važiuojančių dviračių ir vaikščiojančių pėsčiomis srautai. Kadangi Dacijonai visada buvo tarpinė stotelė tarp Tauragės ir Meižės bei Juodežerio poilseviečių siekiame, kad šioje stotelėje žmonės galėtų atsigaivinti vandeniu, prisiveržti atlaisvėjusius ratus, prisipūsti padangas, pasislėpti nuo lietaus, pasikrauti kelionei į bet kurią pusę, ar tai važiuojant ilsėtis, ar sportuojant, ar vykstant namo. Matome, kad taku keliauja įvairaus amžiaus žmones, nuo mažiausių iki didžiausių, todėl norime įrengti tokį parką, kuris džiugintų kiekvieno amžiaus žmogų. Galbūt ateityje tai taptų nebe tarpine stotele, o viena iš poilsio zonų gyventojams bei svečiams rajone.

Projekto nauda

Šio parko nauda rajonui, kad tai būtų papildoma vieta poilsiui rajone, kaip turizmo traukos vieta. Taip pat nauda kad būtų reprezentacinė vieta rajonui, ir pravažiuojantys miesto svečiai visada ją matytų, kadangi teritorija yra netoli regioninio kelio. Orientuojamės, kad parkas yra visų, ne labiau bendruomenės ne labiau vykstančių pro šalį, o visų. Vieta apsilankyti yra nemokama. Parkas skirtas poilsiui, atsikvėpimui, atsigaivinimui, jėgų atgavimui, pramogoms, aktyviam laisvalaikiui, pasivaikščiojimams ir gamtos pasimėgavimui. Ateityje galvotume kaip galėtume išnaudoti upelio tėkmę elektros generavimui bei parko apšvietimui, bei elektromobilių įkrovimo stotelę pravažiuojantiems. Sėkmės atveju galvotume ir apie maitinimo vietos įkūrimą skirtą visiems.

Projekto fotografijos

Projekto vieta

Paplentės g. 2A, Dacijonų kaimas
Idėjų bankas