Projekto aprašymas

Projekto aprašymas

Jaunimo paplūdimio sporto aikštynas

Tikslas įveiklinti šiuo metu apleistą Jaunimo parko teritoriją, kad joje galėtų sportuoti Tauragės miesto jaunimas ir ne tik. Įrengus parke dvi paplūdimio rankiniui ar futbolui pritaikytas aikšteles (matmenys 27×18) aikštelėmis galėtų naudotis visos sporto šakos.
Projekto vieta
Jaunimo parkas prie Bastilijos sporto komplekso
Projekto vertė
60 000 Eur
Projekto tikslas

Projektas turi ne vieną tikslą, vienas iš tikslų – Jaunimo parko įveiklinimas, šiuo metu parkas ganėtinai apleistas, parke nevyksta jokia veikla, jį šiek tiek aptvarko Bastilijos darbuotojai, tačiau pačiame komplekse treniruojasi ir sportuoja daug Tauragės vaikų, atšilus orams treniruotės galėtų persikelti į lauko erdvę, nes erdvės yra pakankama, tik ją reikia sutvarkyti, Įrengus paplūdimio aikšteles tose erdvėse galėtų vykti įvairių sporto šakų treniruotės bei varžybos.

Antrasis tikslas – paplūdimio sporto šakų populiarinimas, Tauragėje mes turime tokias sporto šakas kaip tinklinis, krepšinis, rankinis, futbolas ir t.t. Visos šios sporto šakos turi savi atšakas: paplūdimio rankinis, paplūdimio tinklinis ir t.t. Vyksta šių sporto šakų turnyrai į kuriuos susirenka daug sportininkų. Tinklinio aikštelių Tauragėje yra daug, tačiau jos skirtos tik tinkliniui, kitoms sporto šakoms netinka išmatavimai.

Trečias tikslas – Tauragės gyventojų fizinio aktyvumo didinimas, Jaunimo parkas – atviras visiems, tad aikštyne galėtų sportuoti visi Tauragės gyventojai.

Projekto nauda

Viena didžiausių šio projekto naudų – Jaunimo parko įveiklinimas, apleistas parkas taps patrauklia vieta jaunimui ir ne tik, parkas yra geroje vietoje, šalia yra Bastilijos sporto kompleksas, Keramikinės tvenkiniai, Liberty beach, taip pat patkas yra toli nuo judrių gatvių ir miesto centro, parke galėtų vykti visų sporto šakų vasaros stovyklos.

Įrengus parke dvi paplūdimio rankiniui ar futbolui pritaikytas aikšteles (matmenys 27×18) aikštelėmis galėtų naudotis visos sporto šakos, Tauragėje galėtumėme rengti įvairius turnyrus, kartu su federacijomis, suaktyvėtų sporto turizmas.

Šalia sporto aikštelių atnaujinus suolelius ir kitą aplinką parkas taptų patrauklus ir šeimoms su vaikais, kadangi šalia yra Keramikos tvenkiniai, kur žmonės dažnai leižia savo laisvalaikį vasarą. Apleistas parkas taptų lankoma vieta.

Projekto fotografijos

photo 1

Projekto vieta

Jaunimo parkas prie Bastilijos sporto komplekso
Idėjų bankas