Prasidėjo paskutinė savaitė, kuomet dar galite atiduoti savo balsą už dalyvaujamojo biudžeto idėjas, skirtas gyvenamajai aplinkai ir viešajai infrastruktūrai gerinti ir kurti. Kviečiame susipažinti su pateiktais gyventojų siūlymais ir atiduoti savo balsą labiausiai patikusiems. Balsavimas vyksta iki balandžio 14 d., adresu www.idejatauragei.lt arba Tauragės rajono bibliotekose.

Iniciatyvos suskirstytos į 3 kategorijas: didelės apimties projektus ir mažos apimties projektus Tauragės ir kaimiškosiose rajono seniūnijose.

DIDELĖS VERTĖS PROJEKTAI

Didelės vertės projektų kategorijoje pateikti projektai: „Ekstremalaus bėgimo su kliūtimis kompleksas“„Sporto klubas po atviru dangumi“„Skaudvilė – šeimos laisvalaikio oazė“„Jaunimo paplūdimio sporto aikštynas“„Oficina“.

MAŽOS VERTĖS PROJEKTAI TAURAGĖS MIESTO SENIŪNIJOJE

Mažos apimties projektų (įgyvendinamų Tauragės miesto seniūnijoje) kategorijoje pateikti projektai: „Žaisk diskgolfą bet kokiu oru“„Kupolas – edukacijų ir kamerinių renginių erdvė Kartų parke“, „Žalioji zona, mažinanti transporto priemonių triukšmą ir oro teršimą“„Aktyvus laisvalaikis ant smėlio prie upės Jūra“, „Žalioji edukacija“.

MAŽOS VERTĖS PROJEKTAI TAURAGĖS RAJONE

Mažos apimties projektų (įgyvendinamų Tauragės rajone, išskyrus miesto seniūnijoje)  pateikti projektai: „Jaunas ir sveikas“„Geras poilsis, gera sveikata“„Beržės upelio slėnio pritaikymas poilsiui ir pažinimui“„Muzikos parko įrengimas Mažonuose“, „Gilus šulinėlis – skaidrus vandenėlis“ kartu su „Atokvėpio stotele“.

BALSAVIMAS

Vienas gyventojas gali balsuoti tik vieną kartą, tačiau visose trijose projektų kategorijose. Galimybę balsuoti turi ne jaunesni nei 16 metų, Tauragės rajone gyvenamąją vietą deklaravę, gyventojai.

Balsuoti galima internetu suvedus savo asmens duomenis svetainėje www.idejatauragei.lt arba prisijungus per e valdzios vartus. Neturintys galimybės balsuoti naudojantis elektroninėmis ryšio priemonėmis, kviečiami atvykti į artimiausią bibliotekos filialą, kur bibliotekų darbuotojos įves jūsų balsą, į elektroninę balsavimo sistemą.

Daugiausiai gyventojų palaikymo sulaukusius mažos apimties projektus Tauragės rajono savivaldybė planuoja įgyvendinti per vienerius, didelės – per dvejus metus.

Daugiau informacijos www.idejatauragei.lt